SITE LOGO Вторник, 2024-07-23, 11:31 AM
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная страница | Каталог сайтов | Регистрация | Вход
Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 101
Форма входа
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика
Начало » Каталог сайтов » Культура и искусство » Театры

Первый в Украине большой театр антрепризы "Звёзды Оболони".
http://www.teatr.obolon.ua/
Адрес: Межигородская, 2. (в помещении Киевского государственного
музыкального театра для детей и юношества)
Телефон: 416-42-80
003 рік, названий роком культури в країні, позначився революційною подією у досить одноманітному театральному житті держави. Це рік заснування першої великої антрепризи, ім'я якій "Зірки Оболоні". Нарешті у нас з'явився такий демократичний театр на професійному рівні: актори-зірки, живий звук, симфоджазовий оркестр, кордебалет, яскраве сценічне оформлення.

Досі через відсутність належної конкуренції наші сцени були захоплені чужою халтурою за принципом "мінімум сил, часу і таланту". Авторитет рідного мистецтва занапастили. Еліта української Мельпомени обіцяє відвоювати українського глядача. "Українську публіку - українській антрепризі!" - справедливо вважають відомий режисер Юрій Кочевенко, актори Ольга Сумська, Лесь Задніпровський, Людмила Смородіна, Олександр Бондаренко, Євген Шах, Тетяна Шляхова, Василь Мазур, Василь Баша, Назар Задніпровський та інші.

Театр "Зірки Оболоні" - вишукане мистецтво смокінга, елітарності та зірковості. Це реальна конкуренція приїжджим гастрольним трупам. Вітчизняна яскрава антреприза згодом перетвориться на ритмічно працюючий театр, який спеціалізуватиметься на сенсаційних рідкісних п'єсах. Прем'єра української антрепризи називається "Шоумен", це оригінальна постановка за мотивами твору славетного французького драматурга Жана Ануя. Публіці репрезентують музичне дійство у дусі суперпопулярних мюзиклів: актори ще й співатимуть під акомпанемент живого симфоджазового оркестру. Особливими вокальними даними порадує Ольга Сумська, Людмила Смородіна, Лесь Задніпровський, Олександр Бондаренко.
П'єса Жана Ануя "Орніфль чи крізний вітерець" вперше з'явиться на українській сцені. Дотепер ніхто з вітчизняних режисерів на практиці не насмілювався використати цю комедію французького метра.

Жан Ануй (1910-1987) - один з найпопулярніших письменників минулого століття, драматург, який ще при житті став класиком світового театрального мистецтва. Найбільш цікавим у його творчості визнано післявоєнний період, до котрого належать іронічні життєві комедії, де герой грає свою незначну роль весело, невимушено, просто сприймає життя, завжди володіє собою і своїм станом. Таким є Орніфль з п\'єси \"Орніфль чи крізний вітерець\"(1955). Автор намагається оцінити проблему співіснування в абсурдному світі ідеалу та ницої буденності. Це оповідь про Дон Жуана, любов до жінок якого - гра, роль, спосіб життя. Але Орніфль Ануя та Орніфль \"Шоумена\" - люди різних часів. \"Шоумен\" театру антрепризи - абсолютно сучасна інтерпретація п\'єси, це історія звабливого скептика сьогоднішнього дня. Він модний поет, який так талановито бездарний і так чарівно аморальний, що хочеться вигукнути: \"Браво!\" Його кредо: \"Життя слід сприймати легко, не роздумуючи.\" Народний артист України Лесь Задніпровський зіграє привабливого циніка розбещеного Орніфля, його жінками будуть Ольга Сумська (дружина, графиня), Людмила Смородіна (мадемуазель Сюпо) та молоде дарування Тетяна Шляхова (Маргарита). Іронія та легковажність, і сміх і гріх, і пристрасть, і ... смерть.

...Весняний настрій, море сміху та еротики гарантовано...

Категория: Театры | Добавил: allkiev | Автор: igor
Переходов: 852 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2006