SITE LOGO Понедельник, 2024-07-15, 5:14 PM
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная страница | Каталог сайтов | Регистрация | Вход
Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 101
Форма входа
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика
Начало » Каталог сайтов » Культура и искусство » Театры

Київський Симфонічний Оркестр та Хор
http://www.kievsymphony.org
ВІД КОНЦЕРТНОГО ЗАЛУ...
Протягом майже десяти років Київський симфонічний оркестр і хор дав понад 120 концертів і записав 14 компакт-дисків. Репертуар колективу включає, зокрема, “Месію” Генделя, “Месу сі мінор”, “Магніфікат”, Кантати, Мотети та Брандербурзькі концерти Баха, “Реквієми” Верді, Моцарта, Берліоза, Дюріфле і Форе, “Глорії” Пуленка і Раттера, “Урочисту месу”, 9-ту Симфонію Бетховена, “Всенощну” Рахманінова, оперу Менотті “Амаль та нічні гості”, 3-тю Симфонію та іншу музику Аарона Копланда, “Валтазарів Бенкет” Уолтона, “Чишестерські псалми Бернстайна, музику Джорджа Гершвіна, велику програму різдвяних колядок і афро-американськіх спірічуелс.

Колектив виконав кілька класичних шедеврів українською мовою. Це “Ілія” Мендельсона і “Страсті за святим Матвієм” Баха (обидва твори були поставлені на сцені Національної опери Ураїни), а також “Німецький реквієм” Брамса.

Чимало концертів Київського симфонічного оркестру та хору було показано на всю країну телеканалом УТ-1. Виступи колективу регулярно транслюються провідними національними радіостанціями.

... ДО ТЕАТРУ
Київський симфонічний оркестр і хор поставив і виконав “Вестсайдську історію”, класичний мюзікл Леонарда Бернстайна. Вистави відбулися як українською, так і англійською мовами.

... ДО “КАРНЕГІ-ХОЛЛУ” В НЬЮ-ЙОРКУ
Восени 2004 року Київський симфонічний оркестр і хор планує здійснити своє сьоме турне по США. Під час попередніх щорічних гастролей колектив виступав у провідних концертних залах Америки, зокрема, у знаменитому “Карнегі-холлі” в Нью-Йорку. Його гастрольна програма включає не лише західну класику, але й багату музичну спадщину відомих українських композиторів – Леонтовича, Бортнянського, Березовського, Стеценка й Лисенка.

Категория: Театры | Добавил: allkiev | Автор: igor
Переходов: 724 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2006